28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Én is pont ezen agyalok, csak nekem a teljes harmadik rész kimaradt Először a Denuvo miatt, mire meg azt feltörték már valahogy nem is érdekelt (pedig le is töltöttem).
De most lehet adok neki egy esélyt, hátha kellemesen csalódok. Csak megint fennáll a "Mikor lesz nekem erre időm?" kérdéskör

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Napokban jutott eszembe, hogy a Descent és a Trespasser kimaradt, már az alapra sem emlékszem, ráadásul virágbolti volt. Viszont originen nem akaródzott megvenni, erre kijön steamen. Remek!

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat