Először a Denuvo miatt, mire meg azt feltörték már valahogy nem is érdekelt (pedig le is töltöttem).
De most lehet adok neki egy esélyt, hátha kellemesen csalódok. Csak megint fennáll a "Mikor lesz nekem erre időm?" kérdéskör

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
