Az emberi hülyeség ismét a határait feszegeti
Én mindenesetre öt perce ezen röhögök....az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Én mindenesetre öt perce ezen röhögök....az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...