De legalább időközben az angol bankokat is perelik a rabszolgaság miatt.
sipec: Én is csak kaptam a linkeket, eddig még nem hallottam, hogy ez valami fake news oldal lenne. De a google linken biztos találsz kedvedre valót...
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Mintha ez valami enyhe megjegyzés lenne? 
Max annyival, "KKK, hiányzol!"