Lehet röhögni, meg engedni, meg előadni, hogy jajj, hát igazuk van. K*rvára nincs igazuk. Abból akarnak megélni, hogy valamikor valamelyik ősüket rabszolgasorba hajtották. Nagy ügy... Hány magyart vittek el a törökök? Hányan élnek ma is ilyen sorsban?
Herr Hauptmann féle cikkben lévő tweet: "We stand with you, Wilf, and anyone else who has to suffer such horrific abuse."
Hogy egy 12 éves lemajmoz egy milliárdos focistát, az a horrific abuse. És b*szki ezt HALÁL KOMOLYAN adják elő. Arra, hogy Indiában 12 éves lányokat ver agyon a saját családjuk botokkal, hogy 10 éves kisfiúkat besoroznak gyerekkatonának, hogy vallásuk miatt táborokban tart a kínai állam százezreket, vagy milliókat, arra mi a kifejezés akkor? Horrific abuse... Felháborító, vérforraló.
Ez az egész Harambe 2 ügy már nagy veszélyes lassan.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Mintha ez valami enyhe megjegyzés lenne? 
Max annyival, "KKK, hiányzol!"