28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

jawsika
jawsika [4149]
Tök igazad van...

Lehet röhögni, meg engedni, meg előadni, hogy jajj, hát igazuk van. K*rvára nincs igazuk. Abból akarnak megélni, hogy valamikor valamelyik ősüket rabszolgasorba hajtották. Nagy ügy... Hány magyart vittek el a törökök? Hányan élnek ma is ilyen sorsban?

Herr Hauptmann féle cikkben lévő tweet: "We stand with you, Wilf, and anyone else who has to suffer such horrific abuse."

Hogy egy 12 éves lemajmoz egy milliárdos focistát, az a horrific abuse. És b*szki ezt HALÁL KOMOLYAN adják elő. Arra, hogy Indiában 12 éves lányokat ver agyon a saját családjuk botokkal, hogy 10 éves kisfiúkat besoroznak gyerekkatonának, hogy vallásuk miatt táborokban tart a kínai állam százezreket, vagy milliókat, arra mi a kifejezés akkor? Horrific abuse... Felháborító, vérforraló.

Ez az egész Harambe 2 ügy már nagy veszélyes lassan.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Bizony max és akkor gondold el mi az, amit már nem írtam le. De persze komoly következménye ennek az ügynek sem lesz, szóval a következő alkalommal még ennél IS pofátlanabbak lesznek azok a nagyon számító életek.

De legalább időközben az angol bankokat is perelik a rabszolgaság miatt.

sipec: Én is csak kaptam a linkeket, eddig még nem hallottam, hogy ez valami fake news oldal lenne. De a google linken biztos találsz kedvedre valót...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

david139
david139 [18716]
Max annyival, "KKK, hiányzol!"
Max? Mintha ez valami enyhe megjegyzés lenne? Inkább fordítva, ha valami rasszistát írsz, az okésabb, mintha egy rakás elmebeteg terrorista gyilkos pszichopata állatot tartalmazó és amúgy rasszista bagázst pozitív jelenségnek tekintesz.

I wish I could have known about the view from halfway down

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Csak akkor tart itt, ha fehér meri írni nem fehérnek.
Fordított esetben professzori címet ér. Persze ebben a társadalom a hibás, ez a koszlidérc pontosan azt csinálja, amit megengednek neki. Nem az egyetemről, de az országból kellene kihajítani a rusnya némbert.

Így meg lehet csodálkozni, hogy az "All Lives Matter"-ért agyonlövés jár. És akkor ezt bővebben nem is kommentálom, mert ki leszek moderálva Max annyival, "KKK, hiányzol!"

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
Most tényleg itt tart a társadalom? Brühühü...valaki csúnyát írt rólam az interneten...megyek sírni a sarokba. És le is tartóztatják érte 12 évesen? Pls be fake...

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Vissza

Fórumszabályzat