28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lelkes rajongók készítik a The Battle for Middle-earth felújítását [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Nyilván az EA vagy betrollkodja jogi baromságok miatt, vagy felvásárolja őket és szépen elnyomja a projektet majd.

Az alapötlet tök jó lett volna, de a botrányos irányítás, amit konkrétan moddolni kellett, hogy élvezhető legyen, tönkretette az egészet...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat