Tipp? Nekem Sonyk jobban tetszenek, de talán a Samsungok jobbak. Egyik ismim Samsungra, másik Sonyra esküszik. Samsungból A51-et néztem ki, azt fogtam is, az tetszik. Igaz, nem kompakt, meg talán drágább is
.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
