28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Sony vagy Samsung mobilt ajánlottok? Úgy általánosságban, 110 lenne rá a keret. Kompakt méret fontos, vagyis ne legyen féltégla. A jelenlegi Sony Xperia....Valami 2 év 10 hónap után kezdi megadni magát, lassú, meghülyült, wifit néha érzi, néha nem, töltést sem.
Tipp? Nekem Sonyk jobban tetszenek, de talán a Samsungok jobbak. Egyik ismim Samsungra, másik Sonyra esküszik. Samsungból A51-et néztem ki, azt fogtam is, az tetszik. Igaz, nem kompakt, meg talán drágább is .

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat