A mostani odavágó volt nálam az egyetlen ami a tizik/nem tizik miatt ferde szemes volt, de van VAR ahol értelmezték a kezezés új szabályait...
A többin a taktika ill/és annak szinte tökéletes végrehajtása volt a slusszkulcs. Rebrov összelegózta az anyagi lehetőségek függvényében azt az európai középcsapatot amiből kihozta a maxot.
Jutalom 5Mrd huf és pár topcsapat majd az Üllőin. Maximális elismerés!
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
