Szóval 2022-re talán kész is lesz, oké. Igazából az 5 perc lényege, hogy túlvállalták magukat. Tanulság, majd máskor hagyják a konzolokat a francba, és a PC-re fókuszálnak csak (vagy fordítva).
Peace: a befektetők mozgatnák a szálakat a cég alapítói és tulajdonosai helyett? Ugyan már, nyilván volt egy szerződésük, lejárt a határidő, és úgy kábé ennyi.