Egy érdekes részletbe belefutottam mikor végigkattintgattam: a - de gyűlölöm ezt a szót - influenszerek beszélnek a 18-as demóról (ami után a cdprnek "muszáj" volt elérhetővé tenni a pórnép számára is) viszont egyik se néz a kamerába...
Egy videóban még hazudva felhypeolnak valamit, másikban fejüket rázva ítélkeznek a játékosokat átverő gonosz cégek felett. Vicc.
Én is láttam bugokat azért, de ilyen durvákkal nem találkoztam. Elég korrektül összeszedték az összes interjút, cikket meg nyilatkozatot. A téma meg elő fog ugrani még sokszor szerintem idén. De ez tökéletesen érthető. Az valaha készült legnagyobb reklám/hype kampány és ehhez mérten a végeredmény fogadtatása. Visszhangozni fog ez még rendesen hosszú ideig.