28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a DualSense kontrollerrel? [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28894]
Most már használni is fogom rendesen, mert a tegnap érkezett BT kütyümmel végre felismeri a PC is! Úgyhogy innentől kezdve rendszeres strapának lesz kitéve.
B_Renato97
B_Renato97 [18]
Ez nem hangzik jól. Néhány játékban a ravaszok visszatarása is brutál erősre lett belőve. Kicsit félek, hogy ha nem most, de pár év múlva a kontinak az L2-R2 része is megadja magát.

Vissza

Fórumszabályzat