
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Mobilok, okostelefonok és tabletek
Bízom benne, hogy sokáig hű társam marad!!! Honor 8-tól már hülyét kaptam, mindennél kivágott asztalra és tetves lassú volt. 

Baszki tenyleg. Koszi!
Peace: azzal is teljesen jo vasart csinaltal. Ha nem herelik ki a googleval a P40 szeriat, kerdes nelkul olyan csucstelefon lenne, hogy a samsung a kanyarba se erne hozza, es ez a p30ra is igaz volt szerintem androidban, a note 10 praktikusabb tudott lenni bizonyos teren de szerintem a samsung elbukta volna ezt a harcot, ha nem jon kozbe trump.
Peace: azzal is teljesen jo vasart csinaltal. Ha nem herelik ki a googleval a P40 szeriat, kerdes nelkul olyan csucstelefon lenne, hogy a samsung a kanyarba se erne hozza, es ez a p30ra is igaz volt szerintem androidban, a note 10 praktikusabb tudott lenni bizonyos teren de szerintem a samsung elbukta volna ezt a harcot, ha nem jon kozbe trump.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
A 120 hz-es képernyő nagyon kellemes, bár nekem akkora pluszt nem ad, jó lenne, ha ki tudnám választani alacsonyabb frissítésre, tovább növelve a töltöttségi idejét
Ki tudod
Ki tudod
I wish I could have known about the view from halfway down
Közel 3 év szolgálat után sikerült úgy leejtenem a Huawei P20 Pro-m, hogy a kijelző össze nem törött ugyan, de fél órán át sötét volt, majd kékeslilás villódzások mellett kb. óráról órára egyre jobban befolyt. Mivel egybe van forrasztva az egész telefon, a javítás akksicserét is húzott volna magával, így 80-100k körüli összegben lett volna ez meg. Céges telóként kaptam, úgyhogy amikor eljöttem, rá kellett fizetnem már egyszer 55 ezret, így végül új telefon mellett döntöttem, ami egy OnePlus 8T lett.
Meglepő - illetve annyira nem, tekintve hogy kvázi csúcstechnológia volt a maga idejében - hogy kamerában a P20 Prohoz képest (főleg az előlapi) nincs akkora nagy előrelépés, a hátlapiak is inkább szoftveresen erősebbek (videónál mindenképp). Az akksi álom, 2 napokat elmegy, a 40 perces töltési idő meg bazári módon leegyszerűsíti a mindennapos együttélést a telefonnal. A 120 hz-es képernyő nagyon kellemes, bár nekem akkora pluszt nem ad, jó lenne, ha ki tudnám választani alacsonyabb frissítésre, tovább növelve a töltöttségi idejét. Jó választásnak érzem, erős, gyors, és dizájnos telefon, a Oneplus által mókolt android is könnyen tanulható, jól használható, a háromállású némít-rezeg-csörög gomb pedig különösen hasznosnak érződik.
Vacilláltam a Huawei P30 Pro mellett is (P40 kizárt a Google hiánya miatt, céges dolgokhoz is kell, nem tudtam volna használni), hiába idősebb telefon, nagyon tetszett már a megjelenéskor is, és sok ügyfelem is dicsérte miután megvette, szóval jó választás lehetett volna, de ki tudja meddig-hogyan megy ez a Google-s dolog.
Xiaomi Note 10-et végül elengedtem, de egy ideig elég erősen kalapban volt.
Meglepő - illetve annyira nem, tekintve hogy kvázi csúcstechnológia volt a maga idejében - hogy kamerában a P20 Prohoz képest (főleg az előlapi) nincs akkora nagy előrelépés, a hátlapiak is inkább szoftveresen erősebbek (videónál mindenképp). Az akksi álom, 2 napokat elmegy, a 40 perces töltési idő meg bazári módon leegyszerűsíti a mindennapos együttélést a telefonnal. A 120 hz-es képernyő nagyon kellemes, bár nekem akkora pluszt nem ad, jó lenne, ha ki tudnám választani alacsonyabb frissítésre, tovább növelve a töltöttségi idejét. Jó választásnak érzem, erős, gyors, és dizájnos telefon, a Oneplus által mókolt android is könnyen tanulható, jól használható, a háromállású némít-rezeg-csörög gomb pedig különösen hasznosnak érződik.
Vacilláltam a Huawei P30 Pro mellett is (P40 kizárt a Google hiánya miatt, céges dolgokhoz is kell, nem tudtam volna használni), hiába idősebb telefon, nagyon tetszett már a megjelenéskor is, és sok ügyfelem is dicsérte miután megvette, szóval jó választás lehetett volna, de ki tudja meddig-hogyan megy ez a Google-s dolog.
Xiaomi Note 10-et végül elengedtem, de egy ideig elég erősen kalapban volt.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
