28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Végül egy Pixel 4a lett, az volt készleten, és tényleg pici.
Egészen jó készülék, még az androidtól sem rázott ki a hideg miközben használtam, egészen addig, amíg el nem kezdte spammelni, hogy a simkezelő alkalmazás lefagyott. Persze ezt a szart törölni se lehet.

I wish I could have known about the view from halfway down

david139
david139 [18716]
Másik kérdés. Barátnőmnek kellene új telefon:
- android
- nem túl nagy (most Samsung A5 van neki, hasonló kellene)
- csajos felhasználásra: fényképek, fb, insta
- strapabíró legyen mert folyton mindent elejt
- előny ha rózsaszínben is van...
- 100-150k körül

Tud valaki valami jót ajánlani?

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat