Egészen jó készülék, még az androidtól sem rázott ki a hideg miközben használtam, egészen addig, amíg el nem kezdte spammelni, hogy a simkezelő alkalmazás lefagyott. Persze ezt a szart törölni se lehet.

I wish I could have known about the view from halfway down
