A prológus felkeltette az érdeklődésem, az első óra tényleges játék aztán teljesen eltüntette.
Bullet sponge szar... Amikor a szintemnek megfelelő, high-tier shotgun esik, és a sima mobok testközelből 6-7 lövést betankolnak belőle, akkor engem el is vesztett a játék. Sok-sok más problémám is volt, de ez az, amitől vontatottá és unalmassá válik, holott egy pörgős, agresszív lövöldének adja el magát a prológus alatt a játék.
Valamint a hangok... Háromszor indítottam újra a wireless headsetem, mert azt hittem, connection error. Erre megszólal haverom, hogy milyen borzasztóak a hangok, néha meg-meg szakad, mert annyi forrásból szólna egyszerre... És amikor szól akkor is recsegős, pattogós, basszustól mentes az egész. Mindezt vezetékes headsettel.
Szerintem kerüljétek... Gyenge B-kat. hatás, haverokkal sem szórakoztató.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
