28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Ez miez?
Aryx
Aryx [4142]
Tényleg ennyire határszar lenne a 11-es android? Ha ezt tudom, nem frissítem. Igen, az elcseszett háttérkép a gondom nekem is, mint 6 milliárd másik embernek, és 5 perc googlezás után sem találtam rá értelmes megoldást. Ez egy rossz vicc, akárki találta ki, senki nem igényelte, de az még rosszabb, hogy nem lehet rajta állítani, és nem is fognak. Olvasgatom a redditet, meg a google supportot, de hihetetlen, hogy egy ilyen alap featuret csak házi barkács hackeléssel lehet előidézni, amihez rohadtul nincs semmi kedvem. Ki talál ki ilyen borzalmat? És ezt még valaki más jóvá is hagyta, és fel is vette érte a fizetését, ész megáll.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Vissza

Fórumszabályzat