, szóval folytatom, mert tudom még még fokozni: tavaly sürgősen kellett egy másik telefont vennem, mert megadta magát a meglévő (S4 
), ezért gyorsan be is tértem a legelső gsm üzletbe (
), ahol ráböktem a mostani telefonomra, hogy akkor ezt vinném. 
Sosem voltam egy tökéletes fogyasztó, nem hatnak meg a fogyasztásra buzdító reklámok, amik szerint a fogyasztással tartasz lépést a társadalommal. És még tudom folytatni: nincs mobilnetem (egyszerűen nem használtam, ahol meg kell, ott úgyis van wifi), nincsenek telefonon játékaim, csak 1, a Supaplex, 1991-ből.
Egyszer részesülök valami modern találmányban (11-es android
), és látod, mennyi bajt okoz.
Más az értékrendünk, de köszönöm, elfogadtam és jól érzem így magam. 
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
