
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Mobilok, okostelefonok és tabletek
P30 Pro most a 11-est kapta meg és megkapja még a lehetőséget a Huawei saját op.rendszerének (HarmonyOS 2.0) telepítésére, ha kijön. De hogy ezután mit hoz a jövő, az kérdéses. Ha szeretnél valami újat kipróbálni, akkor ugorj fejest az Iphone-ba. Gondolom nem véletlenül imádják ennyien. Én csak összehasonlítottam tudásban és árban a P30 Pro-val és egyértelmű volt a választás. Nagyon szeretem. 

Készülékváltás előtt állok. A jelenleg használt Huawei P Smart-on elég lassú lett az elmúlt hónapokban, és amúgy is korosnak érzem + nem minden tekintetben vagyok vele elégedett.
Száz szó mint egy kinéztem: az utódot, a Huawei P30-at. Naná, hogy a vodafone-nál nem lehet kapni SEHOL! Sem üzletekben, sem webshop, sem semmi. Zéró a készlet. P30 Lite felé nem mennék el, a P30 Pro meg jelenleg felülről üti a büdzsé lélektani határát.
A vásárlást azért szeretném a Vodafone-nál megejteni, mivel a jelen szerződésem elég jó velük és ebből fakadóan bitang olcsón jutnék hozzá készülékhez, valamint nem kellene mókolni a részletfizetés okán a munkáltatói igazolásokkal meg miegymással pl a dupla M-es boltban vagy a madaras T#sco-ban.
A kérdésem többrétű:
1. A 1270-en gondoltam még bepróbálom a sima P30-at, mivel a boltos értékesítő csaj azt mondta, hogy ha a bolti készletben nincs is, attól még a központiban lehet belőle. Mondta a kedves fiatalember a telefon túl végén, hogy nincs, de amúgy is mi a szarért akarok Huawei-t venni, amikor az már kb halott a android szempontjából.
Úgy rémlik, hogy azt olvastam valahol a napokban, hogy újra biznyákolhatnak egymással, mmint a Huawei és a Google. Ez nem eredményez(het)i azt, hogy a P40 utáni készülékek esetleg újra Google csomaggal a fedélzeten érkeznek? Vagy az nekik már extra költség lenne visszaállni?
2. Ha némi árcsökkenés után megveszem a P30 Pro-t, az vajon meddig kap szoftver támogatásokat? Értem ez alatt, hogy melyik lehet az utolsó android verzió, ami kijön rá? A 11? Bár ez a kérdés nagyjából mindegy is, mivel a jelen készülékem is 3 éves csupán és már csere-érettnek érzem. Szóval a P30 Pro sem biztos, hogy megérné a kezem között az android 12, 13, 19, 35-öt, már ha jönne rá egyáltalán...
2,5. Mekkora időközönként szokott változni az ár táblázat? Milyen sűrűn frissülnek az árak az adott szolgáltatóknál?
Ha lapul a zsebetekben hasznos infó/tapasztalat, kérlek ne tartsátok magatokban!
Száz szó mint egy kinéztem: az utódot, a Huawei P30-at. Naná, hogy a vodafone-nál nem lehet kapni SEHOL! Sem üzletekben, sem webshop, sem semmi. Zéró a készlet. P30 Lite felé nem mennék el, a P30 Pro meg jelenleg felülről üti a büdzsé lélektani határát.
A vásárlást azért szeretném a Vodafone-nál megejteni, mivel a jelen szerződésem elég jó velük és ebből fakadóan bitang olcsón jutnék hozzá készülékhez, valamint nem kellene mókolni a részletfizetés okán a munkáltatói igazolásokkal meg miegymással pl a dupla M-es boltban vagy a madaras T#sco-ban.
A kérdésem többrétű:
1. A 1270-en gondoltam még bepróbálom a sima P30-at, mivel a boltos értékesítő csaj azt mondta, hogy ha a bolti készletben nincs is, attól még a központiban lehet belőle. Mondta a kedves fiatalember a telefon túl végén, hogy nincs, de amúgy is mi a szarért akarok Huawei-t venni, amikor az már kb halott a android szempontjából.
Úgy rémlik, hogy azt olvastam valahol a napokban, hogy újra biznyákolhatnak egymással, mmint a Huawei és a Google. Ez nem eredményez(het)i azt, hogy a P40 utáni készülékek esetleg újra Google csomaggal a fedélzeten érkeznek? Vagy az nekik már extra költség lenne visszaállni?
2. Ha némi árcsökkenés után megveszem a P30 Pro-t, az vajon meddig kap szoftver támogatásokat? Értem ez alatt, hogy melyik lehet az utolsó android verzió, ami kijön rá? A 11? Bár ez a kérdés nagyjából mindegy is, mivel a jelen készülékem is 3 éves csupán és már csere-érettnek érzem. Szóval a P30 Pro sem biztos, hogy megérné a kezem között az android 12, 13, 19, 35-öt, már ha jönne rá egyáltalán...
2,5. Mekkora időközönként szokott változni az ár táblázat? Milyen sűrűn frissülnek az árak az adott szolgáltatóknál?
Ha lapul a zsebetekben hasznos infó/tapasztalat, kérlek ne tartsátok magatokban!

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
