28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Hofi
Hofi [1579]
Ez sokkolt ma, amikor facebook-on megláttam a hírt a Microids oldalán. Viszonylag fiatal volt még. Nagyszerű lángelme volt. Az első 2 Syberia-t imádtam. Számomra a legnagyobbak között van a kalandjáték. Csodálatos, fantasztikus, magával ragadó élmény volt az egész! Pedig úgy vártam a Syberia folytatását. Kíváncsi lettem volna, hogy folytatódik tovább a 3-ik rész. Remélem be tudta még fejezni. Soha nem lesz több fantasztikus Syberia rész. Mármint az ő agyából...
Dino
Dino [6086]
Benoît Sokal, a Syberia játékok atyja.

Vissza

Fórumszabályzat