A legtöbb időt a programok bejelszavazásával és az ujjlenyomat beállítással töltöttem. Egészen hamar meglett minden.
Remélem, hogy legalább annyira tudok majd rá vigyázni és óvni minden külső hatástól, mint tettem azt eddig a P Smart-tal. Ő most kicsit nyugdíjba megy, bár még az a lehetőség is felmerült, hogy anyának adom, hogy ezzel ő is becsatlakozzon az "odanyúlós" telefonok világába.

