28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Beköltöztem az új telefonomra. Kifejezetten tetszik, nagyon fluid. A kamerák kapcsán sem vagy ok csalódott, az én hozzá nem értő szememnek kellemes benyomású fotók készít.
A legtöbb időt a programok bejelszavazásával és az ujjlenyomat beállítással töltöttem. Egészen hamar meglett minden.
Remélem, hogy legalább annyira tudok majd rá vigyázni és óvni minden külső hatástól, mint tettem azt eddig a P Smart-tal. Ő most kicsit nyugdíjba megy, bár még az a lehetőség is felmerült, hogy anyának adom, hogy ezzel ő is becsatlakozzon az "odanyúlós" telefonok világába.
Gobiakos
Gobiakos [13332]
Ma -hosszú huza-vona után- megrendeltem a leendő új készülékemet, egy OnePlus Nord-ot. Remélem, hogy mázlim lesz és még ezen a héten ki is hozza a futár.

Vissza

Fórumszabályzat