Kezdem feladni a dolgot. Adott egy gép (az enyém), jogtiszta windóz64bit, meg egy wifi adapter, tp-link wn823n. Két napja azt csinálva, hogy eldobálja a wifijelet, de nagyjából fél perc használat, ekkor ki kell kapcsolnom a wifit és vissza, hogy jó legyen. És ez 10 percig...aztán befejezi. Nem a netszolgáltatás a baj, mert a mobilomra csatlakozva is ugyanezt tolja, viszont telefonnal-laptoppal maga a wifi jó.
Driver, másik USB, még másik USB, annál is másikabb USB, még egyszer újradriver, stb, mindent próbáltam. Eszközhiba lehet szerintetek, ne erőlködjek?
A kibaszás társas játék, sose feledd.