Tegnap procit cseréltem a gépben,2600 helyett lett egy 2700x.Minden flottul megy,aztán később véletlenül vettem észre,hogy a torrent állományok,amik egy külső vinyón vannak (egy hat terrás nas wincsin),mind pirosak...kiderült,hogy a win valamiért nem éri el azt a meghajtót.Látja,de nem éri el,hibaüzit is dob,helytelen paraméterrel.Változtattam meghajtójelet,de semmi.Futtattam mscnf-t,nem sok eredménnyel...próbáltam egy formázást,(én hülye)de a folyamatjelző kis ábra végig szürke volt,nem tudta megcsinálni...na akkor rendszervisszaállítás...8 óra alatt se sikerült neki.
Szóval...elméletileg nincs baja,mert a hdd sentinel hibátlannak látja,minden cucc rajta van,mert kerestem egy data recovery alkalmazást,ami kurva lassú,de nem állított vissza semmit,mert ingyen nem dolgozik
Szóval...lehet még megpróbálok egy másik rendszer-visszaállítást,de a vinyót lehúzva...aztán akasztom fel magam

