28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Metontour2
Metontour2 [92]
A formázás úgy néz ki segített! Köszönöm a segítséget!
Peace
Peace [28898]
Ha "csak" telepített játékok vannak rajta, akkor megérhet egy teljes partíció eltörlést és újraformázást. És megnézni, hogy utána mit művel a Steam.
Metontour2
Metontour2 [92]
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy van egy másfél éves Samsung Evo 850 500 gigás SSD-m a gépben. A problémát a Steam kezdte hogy lemezírási hiba miatt töltött rá x gigát aztán vége semmi kb 70 giga volt amit le kellet volna szednie. Lefuttattam rajta a Samsung saját cuccát és a HD Sentinelt is de azok nem találtak hibát. A játékot sikerült telepítenem a HDD-re Steammel de az SSD-re az istennek sem akarja. Az AC Valhallát pedig minden gond nélkül frissítette ami vagy 14 giga volt. Mi lehet a nyűgje? Hogy lehet orvosolni vagy új SSD kell? Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Vissza

Fórumszabályzat