Ha akciós időszakon belül kéred, akkor csak úgy csinálják meg, ha az akciós kedvezményt egy összegben visszafizeted(húzós) és még utána kell csak fizetni magát a függetlenítést.
Pre-paid esetében pedig 16e+áfa körül csinálják meg.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
