28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Nem egészen.
Ha akciós időszakon belül kéred, akkor csak úgy csinálják meg, ha az akciós kedvezményt egy összegben visszafizeted(húzós) és még utána kell csak fizetni magát a függetlenítést.
Pre-paid esetében pedig 16e+áfa körül csinálják meg.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

norfeus
norfeus [3857]
A kártyafuggetlenítést nálunk simán megcsinálják a rendes mobilszolgáltatonál is,kb 3000 Ft.
Haver tegnap vett egy 3510-est,eg=sz jo a kijelzoje,a játékok viszont gyokerek,(de ezeket ugyis le lehet cserélni).
a telefon viszont kulalakra marhára nem tetszik nekem.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat