28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Engem ez sokkal inkább megdöbbent, amikor hallom vagy olvasom, hogy 50-60 éves, életerős, korábban profi sportolók (pl. Igaly Diana, Puhl Sándor, Csollány Szilveszter stb.) vannak lélegeztetőgépen, vagy már el is mentek örökre, mint hogy mondjuk meghal egy közel 80 éves ember, akármekkora világsztár is volt idehaza meg külföldön. Persze elismerem, hogy ez valamilyen szinten érdeklődési körtől is függő, hozzám ugye a sport világa sokkal közelebb áll, mint a zenéé. De valahogy objektíven nézve is az előbbi durvább meg sokkal nagyobb tragédia szerintem.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Germinator
Germinator [29908]
Csollány Szilveszter is elég szarul van...

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Kóbor János. Omega. pont a héten kerestem egy Omega bakelitet. Nyugodjon békében.

Vissza

Fórumszabályzat