28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Azt jelenti, hogy a gyári rendszerkábellel(meg semmilyennel) nem működik modemként GPRS-sel. Kábbellel csak a CSD-t tudod használni meg a telefonkönyv buzerálást képtöltést, stb.(SE rulez!)
A T300-ason van infraport, már csak az kell, hogy a PC-den is legyen. Ha nincs, akkor soros v. USB-s infraportot lehet kapni már 4-5e ft-ért.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

FOxygene
FOxygene [3275]
De mázlim van hogy éppen bent vagy Eric.Talán tudod is a választ a kérdésemre.
A t-300 nál azt írják hogy kizárólag infrával tartja a kapcsolatot a PC-val.Mi kell ehez?Adnak hozzá?
AVodánál van valami inframoden 18 rugóért ,de annál nem említik a t-300-ast.

Hogy lessz azzal kapcsolatom?
Remélem még bent vagy.

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat