Az egész történet erre helyezi a hangsúlyt.
Mindenféle támadás nélkül, minek vetted meg, ha ennek tudatában voltál (eltekintve a hörcsöggyűjtéstől)? Az egyéni ízléstől, és a történet egyéni megítélésétől függetlenül a "nyomingusz" nem erős egy kicsit?
Szíved joga, hogy ne tetszen, de ebben az esetben talán kár volt "pénzt" áldozni rá az idő "elütésére", ha ennyire látványosan nem tudsz kapcsolódni a történethez (szerk., lásd: "Viszont mióta teljesen levettem a hangot a játékról és hangoskönyvet hallgatok közben egész elviselhető lett nyomingusz is." - egy történetalapú játéknál van értelme csak azért végighentelni rajta, mert vannak benne bossfightok, meg ellenfelek?).