Ez így nagyon erős user error, inkább hagyd! Artritisznek tényleg van egy két necces kirohanása, de közel sem olyan idegesítő mint Űgó volt a Rats of Us-ból. Sőt, én kezdem egyre inkább megkedvelni, harcon kívül és belül is. Hajós bantereket kifejezetten élvezem!
Amire emlékszem belőle videó alapján nem valami nagy földhözvágós sztori, de egy lenémított, átrohanós végigjátszásnál többet érdemel. Szóval tényleg nyeld be ezt az L-t méltósággal, elbasztad a pénzed, de ennyi, ne erőltesd.
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
God Of War
Na nekem például nem volt köztudott. Nekem annyi kapcsolatom volt ezzel a játékkal, hogy egyszer elkezdtem nézni belőle egy végigjátszást, mert akkor még szó sem volt arról, hogy bármilyen belsős Sony cucc jön PC-re és egy óra után bealudtam. Attól függetlenül és ez válasz a kérdésre is, én valami teljesen más játékra számítottam a játékmentetét tekintve. Valahová a DMC-Darksiders tengelyre lőttem volna be, ha valaki megkérdez.
A nyomingusz nevet meg az első cirka fél órában megkapta a kölyök, amikor megöltem a trollt. Kb. ott veszítette el a minimális szimpátiámat is.
Az, hogy mennyire éri meg így játszani, a fene tudja, lehet a vége az lesz, hogy tényleg félre fogom tenni, nem ez az első, elvileg hatalmas siker játék, ami így jár. Egyébként attól függetlenül a "sztorira" figyeltem, van benne felirat, ráadásul magyar. A szövegeket is elolvastam, csak tényleg a kölyök hangja idegesít.
jawsika: az a jó, ha egy game legnehezebb fokozata az utolsó percekben is szívat Ez rendben is van, de (szerintem) ez kétféle lehet. Van az a szívtatás, mint teszem azt a Sekiro. Ott tökmindegy milyen szintű vagy, egy sima mob is le tud csapni, de ha ügyesen taktikázol akkor mindent meg lehet ölni. Meg van az a szívatás, aminél itt elengedtem a legnehezebb fokozatot: a sötét elfekhez hasonló ellenfeleket minden játékban rühellem. Ez a gusztustalan, összevissza pattogó, menekülő, sunyi harcmodor nekem nagyon ellenszenves. És akkor rám dob belőlük ötöt. Azt a részt szerintem még legkönnyebb fokozaton is utálni fogom.
A nyomingusz nevet meg az első cirka fél órában megkapta a kölyök, amikor megöltem a trollt. Kb. ott veszítette el a minimális szimpátiámat is.
Az, hogy mennyire éri meg így játszani, a fene tudja, lehet a vége az lesz, hogy tényleg félre fogom tenni, nem ez az első, elvileg hatalmas siker játék, ami így jár. Egyébként attól függetlenül a "sztorira" figyeltem, van benne felirat, ráadásul magyar. A szövegeket is elolvastam, csak tényleg a kölyök hangja idegesít.
jawsika: az a jó, ha egy game legnehezebb fokozata az utolsó percekben is szívat Ez rendben is van, de (szerintem) ez kétféle lehet. Van az a szívtatás, mint teszem azt a Sekiro. Ott tökmindegy milyen szintű vagy, egy sima mob is le tud csapni, de ha ügyesen taktikázol akkor mindent meg lehet ölni. Meg van az a szívatás, aminél itt elengedtem a legnehezebb fokozatot: a sötét elfekhez hasonló ellenfeleket minden játékban rühellem. Ez a gusztustalan, összevissza pattogó, menekülő, sunyi harcmodor nekem nagyon ellenszenves. És akkor rám dob belőlük ötöt. Azt a részt szerintem még legkönnyebb fokozaton is utálni fogom.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Ez az új rész köztudottan egy olyan apa és fia közötti kapcsolatra épül, ahol az apa nem tudta még feldolgozni az "előző" életében elkövetett tetteit, köztük a saját családja lemészárlását, és erre rájön még az új életében ismét bekövetkezett gyász, és az, hogy eddig nem épített kapcsolatot a fiával az érzelmi zárkózottsága miatt, ahogy az "előző" életében sem volt erre igazán esélye.
Az egész történet erre helyezi a hangsúlyt.
Mindenféle támadás nélkül, minek vetted meg, ha ennek tudatában voltál (eltekintve a hörcsöggyűjtéstől)? Az egyéni ízléstől, és a történet egyéni megítélésétől függetlenül a "nyomingusz" nem erős egy kicsit?
Szíved joga, hogy ne tetszen, de ebben az esetben talán kár volt "pénzt" áldozni rá az idő "elütésére", ha ennyire látványosan nem tudsz kapcsolódni a történethez (szerk., lásd: "Viszont mióta teljesen levettem a hangot a játékról és hangoskönyvet hallgatok közben egész elviselhető lett nyomingusz is." - egy történetalapú játéknál van értelme csak azért végighentelni rajta, mert vannak benne bossfightok, meg ellenfelek?).
Az egész történet erre helyezi a hangsúlyt.
Mindenféle támadás nélkül, minek vetted meg, ha ennek tudatában voltál (eltekintve a hörcsöggyűjtéstől)? Az egyéni ízléstől, és a történet egyéni megítélésétől függetlenül a "nyomingusz" nem erős egy kicsit?
Szíved joga, hogy ne tetszen, de ebben az esetben talán kár volt "pénzt" áldozni rá az idő "elütésére", ha ennyire látványosan nem tudsz kapcsolódni a történethez (szerk., lásd: "Viszont mióta teljesen levettem a hangot a játékról és hangoskönyvet hallgatok közben egész elviselhető lett nyomingusz is." - egy történetalapú játéknál van értelme csak azért végighentelni rajta, mert vannak benne bossfightok, meg ellenfelek?).Egyfelől sehol nem írta a játék, hogy a GMGOW az NG+-ra van kitalálva. Azt se tudtam, hogy van benne, mert soha nem foglalkoztatott különösebben ez a játék. Lásd ugyanitt a 379es hsz-em. Szóval kis túlzással azt is lehet mondani, hogy nálam hátrányból indult. Egyébként nem lenne baj a nehézség, a hasadékot is megcsináltam cirka 10-12 próbálkozásból, pedig a két ellenfél közül az egyik simán oneshotolt. De azok legalább küzdöttek, nem pattogtak össze-vissza.
Másrészt, a hang nem a nehézség miatt lett levéve, hanem azért, mert nyomingusz bármikor megszólal és borsódzik a hátam. Teljesen mindegy, hogy a csónakban evezek, harcolok vagy átvezető van, nekem ő NE beszéljen. Ebben tökéletesen tudok azonosulni Kratossal. Nem tudom, hogy csak azért, mert IRL is rühellem a kölyköket vagy a szinkronhanggal van bajom, de irritál.
Az az igazság, amolyan rákészülés címen a héten feltettem a Darksiders első részét és ha a grafikát nem nézem akkor nekem az minden téren élvezhetőbb. War-nál sokkal jobban átjön, hogy ő egy badass, nem egy kölyök nyervog a fülembe, hanem Mark "Joker" Hamill és a harc is sokkal fluidabbnak érződik.
De majd meglátom, hátha a sztori mód meg tud győzni, hogy én tévedtem elsőre és csak a nehézség volt a baj. De azért szkeptikus vagyok.
Másrészt, a hang nem a nehézség miatt lett levéve, hanem azért, mert nyomingusz bármikor megszólal és borsódzik a hátam. Teljesen mindegy, hogy a csónakban evezek, harcolok vagy átvezető van, nekem ő NE beszéljen. Ebben tökéletesen tudok azonosulni Kratossal. Nem tudom, hogy csak azért, mert IRL is rühellem a kölyköket vagy a szinkronhanggal van bajom, de irritál.
Az az igazság, amolyan rákészülés címen a héten feltettem a Darksiders első részét és ha a grafikát nem nézem akkor nekem az minden téren élvezhetőbb. War-nál sokkal jobban átjön, hogy ő egy badass, nem egy kölyök nyervog a fülembe, hanem Mark "Joker" Hamill és a harc is sokkal fluidabbnak érződik.
De majd meglátom, hátha a sztori mód meg tud győzni, hogy én tévedtem elsőre és csak a nehézség volt a baj. De azért szkeptikus vagyok.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
