28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Ez egy ilyen közösség, már többször is rájöttem. Vajon miért nem mindegy? Ő pénze, ő ideje, úgy játszik vele (vagy nem), ahogy akar.

Én is kb. picsogó, menstruáló kisfiúvá degradálódtam, mert szerintem a Control egy unfair sz@r. Hát, ez van.

Dark Archon

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Nem vagytok normalisak esetleg megkovezni nem akarjatok amiert nem tetszik neki az ami Nektek?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat