28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Nekem a The Last of Us 1 volt ilyen, mikor megvettem 4 éve a PS4 Pro-t. Ez az érzés fogott el, hogy egy egészen más szint, mint amikkel addig találkoztam. GoW is iszonyat komolyan tálalja a story-t, de nekem pont a harc miatti idegeskedés miatt nem lett instant kedvenc. Kíváncsi leszek majd, hogyha Ragnarök előtt újrajátszom, akkor milyen érzések szabadulnak fel bennem vele kapcsolatban.
Christoph
Christoph [4806]
Kb. egy órám van benne, de ez a minőség azért arculcsapott . Sose játszottam PS exkluzívokkal, (na jó volt egy kis Days Gone, de ahogy hallom az pont lefelé lógott ki). Azt tök érdekes megtapasztalni, hogy maga a story ahogy kezdődik semmi extra, vótmá érzés, de mégis ez az aprólékos kivitelezés más szintre emeli.
A harcok eddig amúgy elég unalmasak, gondolom majd lesz jobb vagy csak öreg vagyok már ehhez.

Vissza

Fórumszabályzat