Settet nem tudom megéri e legyártani, utolsó tierhez soknak érzem a tüzes farmolást. Valkűröshöz pont akadt elég anyagom mindkét helyről. Köd timer növelő gem is van, nekem az elég volt ide.Fórum » Konzolok, konzolos játékok
God Of War
Feltöltésre nem emlékeztem. Megölése után (másodjára persze...) még nem ismertem ki a csapdákat így inkább egyből kitepertem menteni.
Settet nem tudom megéri e legyártani, utolsó tierhez soknak érzem a tüzes farmolást. Valkűröshöz pont akadt elég anyagom mindkét helyről. Köd timer növelő gem is van, nekem az elég volt ide.
Settet nem tudom megéri e legyártani, utolsó tierhez soknak érzem a tüzes farmolást. Valkűröshöz pont akadt elég anyagom mindkét helyről. Köd timer növelő gem is van, nekem az elég volt ide.Igaz. De van könnyítés. Egyrészt a Nilfheimben craftolt szettek növelik a köd-ellenállást. Másrészt mindig ugyanott van, simán elég oda berohanni és addig nem harcolni mással. Harmadrészt pedig ha megölöd, fullra tölt a bar, tehát ki fogsz tudni jönni.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Szerintem fix helye van. Bal oldal, közép, szélső szoba. Bal sarkot hagyd ki és egyből fuss hozzá. Utána pedig azonnal teperés kifele, mert nincs mentés a ködben.
Középen a ládákat érdemesebb a szakadások előtt kirámolni, elég jó cuccok vannak ott. Farmoláshoz (easyn) 6-10k között tudtam kiszedni egy jó (nem traveler spawnos) körben. Sarkokban fent a sziklán vannak a startláda kapcsolói, azokkal is érdemes foglalkozni. Bár kissé nehéz a random kódot mantrázni harc közben, de nem volt kedvem külön felírni.
Középen a ládákat érdemesebb a szakadások előtt kirámolni, elég jó cuccok vannak ott. Farmoláshoz (easyn) 6-10k között tudtam kiszedni egy jó (nem traveler spawnos) körben. Sarkokban fent a sziklán vannak a startláda kapcsolói, azokkal is érdemes foglalkozni. Bár kissé nehéz a random kódot mantrázni harc közben, de nem volt kedvem külön felírni.

Na majd kap egy esélyt, végülis ha sikerült kiszenvednem az ötből négy próbát lehetetlen szinten is akkor meg lehet próbálni azt is. Egyébként az utolsónál bugba futottam vagy ott tényleg csak arra kell figyelni, hogy gyorsan öljek és direkt nem sebződök?
Viszont az most komoly, hogy Niflheim-ben folyamatosan töltődik a köd és úgy kellene megküzdeni az utolsó szárnyassal? Én azt hittem valamelyik szakadásban lesz, erre nem érzem késznek magam. Pedig valahogy ki kell szenvedni
Viszont az most komoly, hogy Niflheim-ben folyamatosan töltődik a köd és úgy kellene megküzdeni az utolsó szárnyassal? Én azt hittem valamelyik szakadásban lesz, erre nem érzem késznek magam. Pedig valahogy ki kell szenvedni

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Pedig megéri nagyon. Új alapanyag, full új setek. A hírhedt glasscannon Zeus set is ng+ only.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Háááát... Túljutottam rajta...
SPOILER
Ettől függetlenül a többi része egyre érdekesebb, lehet amiatt, mert nem ismerem a mitológiai hátteret (bár nem tudom, mennyire írták át az eredetit). És van egy tippem a múltkori kérdéssel kapcsolatban, aztán kiderül bejön-e
SPOILER
De ez majd csak holnap derül ki, a mai tervMulpurvalami a Tűz síkja befejezése és Niflheim. Tegnap a sztorizós rész után befejeztem minden mellékest, megvan minden kincs, madár és ereklye, a hegy kivételével minden terület 100%, ott még hiányzik egy darab olvasnivaló
Meg nekikezdtem a Tűz síkjának, gondoltam megnézem mennyire nehéz.
De hogy a sötételfek még mindig mekkora mocsok férgek. A harmadik arénában inkább visszavettem a nehézséget hardról a második nekifutás után, a Valkűrökkel szívesen szenvedtem, de ezek a menekülős, vakítós szúnyogok az agyamra mennek az első pillanattól kezdve. Azok nem lennének még lehet a GMGOW is kapna egy második esélyt NG+-ban.
SPOILER
Vagy legalábbis most ott tartok, hogy másodjára is megjártam Helheimet, megcsinálták a törpék a kulcsot, menni kellene Tyr szentélyébe. De ez a rész kiakasztó volt. Kis sz@ros vállon lövi Kratost és akkor minden meg van bocsájtva, mert... Miért is? Legalább egyszer képen vágta volna, csak egyetlen egyszer. De úgy, hogy beleálljon a falba
Nem tudom, hogy azért, mert egyébként sem vagyok oda a gyerekekért vagy azért, mert szinte az első pillanattól nem szimpatikus a kölyök, de a sztorinak ez a része nagyon mellément nálam.
Nem tudom, hogy azért, mert egyébként sem vagyok oda a gyerekekért vagy azért, mert szinte az első pillanattól nem szimpatikus a kölyök, de a sztorinak ez a része nagyon mellément nálam.Ettől függetlenül a többi része egyre érdekesebb, lehet amiatt, mert nem ismerem a mitológiai hátteret (bár nem tudom, mennyire írták át az eredetit). És van egy tippem a múltkori kérdéssel kapcsolatban, aztán kiderül bejön-e
SPOILER
A Baldur-Freya kapcsolaton leesett az állam. Meg azon is, hogy honnan is van a sebezhetetlensége előbbinek. És akkor kisebb összeggel mernék is fogadni a nyílvesszők jelentőségére.
De ez majd csak holnap derül ki, a mai terv
Meg nekikezdtem a Tűz síkjának, gondoltam megnézem mennyire nehéz.
De hogy a sötételfek még mindig mekkora mocsok férgek. A harmadik arénában inkább visszavettem a nehézséget hardról a második nekifutás után, a Valkűrökkel szívesen szenvedtem, de ezek a menekülős, vakítós szúnyogok az agyamra mennek az első pillanattól kezdve. Azok nem lennének még lehet a GMGOW is kapna egy második esélyt NG+-ban.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
És tudod mit? Még ez a rész is jó, ha túljutsz rajta, rájössz, hogy kellett.
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Szerintem megvan mire gondolsz. Már éjfél után kezdtem bele abba részbe, tegnap terv szerint felderítés ment, mivel nem akartam guide-ot nézni elég sok idő elment a keresgéléssel. Alfheim-et "csak" kétszer jártam végig pincétől-padlásig mire megtaláltam a hiányzó hasadékot. Pedig éppen csak nem szúrta ki a szemem
Viszont az istennek sem találom a negyedik töredéket Niflheimbe. Remélem a sztoriban kell előremenni és akkor előkerül.
SPOILER
Valkűrök: én kifejezetten élvezem őket, már öt megvan a nyolcból. Kettőről tudom, hogy a challenge területeken van, az utolsóra tippem sincs. Igen, unfair mocskok, de mégis izgalmas és pörgős velük a harc. Végre azt éreztem, hogy itt van egy-egy ellenfél akikkel nem azért kihívás küzdeni, mert random addok esnek be és nem csak annyi a különbség, mint a trolloknál, hogy az egyik kék, a másik meg piros oszloppal jön. Plusz szerintem úgy vannak megcsinálva, hogy tanuljanak is. A rámugrálós (nem jegyeztem meg a neveket) konkrétan kifigyelte mi az a támadás amit mindig benézek és amíg nem tanultam meg kikerülni folyamatosan azt spammelte három try-on keresztül. Hardon öltem mindet, de abba simán belement 10+ try.
Viszont az istennek sem találom a negyedik töredéket Niflheimbe. Remélem a sztoriban kell előremenni és akkor előkerül.
SPOILER
Egyelőre nem értem a végére a hisztis résznek, de az már biztos, hogy ezzel amit itt levágott sikeresen leküzdötte magát a legutálatosabb (nem ellenfél) mellékszereplők közé. Az a duma is felfelé menet, hogy "Anyám csak halandó volt, höhö..." Meg utána Magninál és a végén a liftes rész is. Kis sz@ros... De a nagy pofája ellenére mászni még mindig nem tanult meg. Nem tudom mit szólt volna ha Kratos hátranyúl és lazán lecsapja a földre, hogy na akkor ha ilyen nagy pofád van közlekedj egyedül. Azért remélem a végén legalább egyet rácsaphatok a fejszével vagy a kardokkal
Az a szerencséje, hogy a helyi Valkűrnél "elfelejtette", hogy ő most büdöstapló módban van és rendesen csinálta a dolgát, mert ha ott is random használta volna a képességeit meg szó nélkül cserélgette volna a lövedéket lehet izgatott leszek.
Az a szerencséje, hogy a helyi Valkűrnél "elfelejtette", hogy ő most büdöstapló módban van és rendesen csinálta a dolgát, mert ha ott is random használta volna a képességeit meg szó nélkül cserélgette volna a lövedéket lehet izgatott leszek.
Valkűrök: én kifejezetten élvezem őket, már öt megvan a nyolcból. Kettőről tudom, hogy a challenge területeken van, az utolsóra tippem sincs. Igen, unfair mocskok, de mégis izgalmas és pörgős velük a harc. Végre azt éreztem, hogy itt van egy-egy ellenfél akikkel nem azért kihívás küzdeni, mert random addok esnek be és nem csak annyi a különbség, mint a trolloknál, hogy az egyik kék, a másik meg piros oszloppal jön. Plusz szerintem úgy vannak megcsinálva, hogy tanuljanak is. A rámugrálós (nem jegyeztem meg a neveket) konkrétan kifigyelte mi az a támadás amit mindig benézek és amíg nem tanultam meg kikerülni folyamatosan azt spammelte három try-on keresztül. Hardon öltem mindet, de abba simán belement 10+ try.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Perverz örömmel várom AZT a részt, és hogy mit írsz majd róla. 

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Nah, kellett nekem panaszkodni, találtam kettőt is. Az első még nem is volt vészes, de a második folyamatosan az addokat idézte... Nehogy elkényelmesedjek.
Viszont végre megvan minden, ami a gyűjtögetéshez kell, nekiállok szépen 100%-ra kipörgetni a területeket, ahol esetleg elhagytam valamit. Hogy némelyik madár hogy el van dugva... volt, hogy percekig keringtem mire meglett az utolsó. Pedig még hallottam is a hangját.
Azért egy dolgot nem egészen értek:
SPOILER
Viszont végre megvan minden, ami a gyűjtögetéshez kell, nekiállok szépen 100%-ra kipörgetni a területeket, ahol esetleg elhagytam valamit. Hogy némelyik madár hogy el van dugva... volt, hogy percekig keringtem mire meglett az utolsó. Pedig még hallottam is a hangját.
Azért egy dolgot nem egészen értek:
SPOILER
A kölyök elvileg azért lett beteg, meg régen is azért betegeskedett, mert nem tudott arról, hogy ő félig isten. Na de nem úgy van, hogy Kratos már eleve félisten volt? És ő se tudta. Vagy ez ilyen félisten-félóriás esetben okoz csak gondokat? Nem értem a logikát.
Mondjuk az a reakció a kölyöktől arra, hogy isten... Akkor át tudok változni állattá? Azért erre nem számítottam. Hitetlenkedésre, hisztire (miért nem modntad előbb, miért nem mentetted meg anyut, stb), bármire inkább, de ezt nem is tudtam hová tenni hirtelen. Gyanítom ezután jönne majd az a rész amit jawsika emlegetett, azért is megyek inkább felfedezni
Mondjuk az a reakció a kölyöktől arra, hogy isten... Akkor át tudok változni állattá? Azért erre nem számítottam. Hitetlenkedésre, hisztire (miért nem modntad előbb, miért nem mentetted meg anyut, stb), bármire inkább, de ezt nem is tudtam hová tenni hirtelen. Gyanítom ezután jönne majd az a rész amit jawsika emlegetett, azért is megyek inkább felfedezni

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
