SPOILER
Loki? Most komolyan... Loki?!
Én ezt inkább csak viccnek szántam. És a nyílvesszőre is sikerült ráhibáznom, hellyel-közzel. Bár én arra számítottam, hogy azzal fogjuk megölni, nem arra, hogy megtöri a varázslatot és utána ismét meg kell vele verekedni. Miközben Freya feltámaszt egy hegynyi óriást, a kölyök meg a végén odasuttogja a kígyót... Kicsit katyvaszos volt a vége, szóval jöhet a beígért magyarázat.
Úgy ami hirtelen eszembe jut:
- Miért voltak halottak az óriások? Nem arról volt szó, hogy elmenekültek? Én komolyan azt vártam, hogy amikor szétszórják a hamvakat akkor felélednek.
- Az a freskó a végén amit csak Kratos látott... Azt jól láttam, hogy ő van rajta és Atreus? De mi volt a füst? Megöli és elszívja a hatalmát?
- Mivel nem ismerem a mitológiát: Loki tényleg valami nyelvzseni is? Amikor a kígyót behívta a kölyök ott nézem nagyot.
- Most mi van Tyrrel? Csak az AC Valhallára tudok támaszkodni, de ő nem az, akinek Fenrir leharapja a kezét? Akkor ő most hova lett?
- Jóslatok? Időutazó kígyó? Történik vagy fog történni? HE?
Én ezt inkább csak viccnek szántam. És a nyílvesszőre is sikerült ráhibáznom, hellyel-közzel. Bár én arra számítottam, hogy azzal fogjuk megölni, nem arra, hogy megtöri a varázslatot és utána ismét meg kell vele verekedni. Miközben Freya feltámaszt egy hegynyi óriást, a kölyök meg a végén odasuttogja a kígyót... Kicsit katyvaszos volt a vége, szóval jöhet a beígért magyarázat.
Úgy ami hirtelen eszembe jut:
- Miért voltak halottak az óriások? Nem arról volt szó, hogy elmenekültek? Én komolyan azt vártam, hogy amikor szétszórják a hamvakat akkor felélednek.
- Az a freskó a végén amit csak Kratos látott... Azt jól láttam, hogy ő van rajta és Atreus? De mi volt a füst? Megöli és elszívja a hatalmát?
- Mivel nem ismerem a mitológiát: Loki tényleg valami nyelvzseni is? Amikor a kígyót behívta a kölyök ott nézem nagyot.
- Most mi van Tyrrel? Csak az AC Valhallára tudok támaszkodni, de ő nem az, akinek Fenrir leharapja a kezét? Akkor ő most hova lett?
- Jóslatok? Időutazó kígyó? Történik vagy fog történni? HE?
Meg különben is, ha mitológia, Odin tényleg ekkora p*cs a történetekben? Ezt már korábban kérdezni akartam, Mimir történetei alapján nem egy pozitív isten az öreg
Majd alszok még egyet az egészre, összességében csak nem bántam meg, hogy adtam neki még egy esélyt, a nehézséget levéve. A szárnyasoknak (VALHALLAAAAAA!!!!) elég volt a hard is, úgy is megvolt benne a kihívás, a szúnyogoknál meg a normált is csak becsületből tartottam meg. Nem nehéz, ellenben idegesítő ellenfelek. Kb. mint a kísértetek. Mindkettő idegesítő ellenfél dizájn. A kölyköt egészen a végéig nem tudtam megkedvelni, a harc közbeni visongása az utolsó pillanatig irritált. De cserébe Mimir jó fej volt és érdekes történeteket mesélt Bár kettővel adós maradt, pedig még a vége után direkt csónakáztam egyet, hátha elmeséli.
Minden achi meglett, egyedül a hegyen maradt egy olvasnivaló, nem volt kedvem visszamenni érte. Ha leveszem a GMGOW-os első nekifutást akkor 44 óra. A NG+-ra is alszok egyet, most valami könnyedebbre vágyom.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
És nem biztos, hogy azt a csavart én szeretném...
