28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Én ezt vettem magamnak tavaly januárban. Nekem az volt a lényeg, hogy legyen háttérvilágítás és ne legyen hangos. Nem akartam rá egy vagyont kiadni, így nagyon szimpatikus volt az ára. Szokni kellett pár napot az alacsonyabb billentyűket, de én nagyon megszerettem.
jawsika
jawsika [4149]
Tudtok ajánlani valami billentyűzetet 15-20k forint maximumig (kisebb lehet), amelyik strapabíró, megbízható és főleg halk. Nem akarok valami kopogós kulát venni, ha ez jönne be, használnék írógépet. Viccet félretéve, bárkinek valami, amit ajánlana? Természetesen numerikus billentyűzet, meg magyar kiosztás jó lenne, de ezen, meg a sima hááttérvilágításon kívül nincsenek nagy igényeim.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat