28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
"Világítás minek? Világítja a monitor." Az aztán igen! Tényleg tökéletesen elegendő ahhoz, hogy kényelmesen lásd és tudj gépelni koromsötét szobában.
Dark Archon
Dark Archon [11834]
Nekem Logitech Wave-em van évek óta. Világítás minek? Világítja a monitor.

Dark Archon

jawsika
jawsika [4149]
Tudtok ajánlani valami billentyűzetet 15-20k forint maximumig (kisebb lehet), amelyik strapabíró, megbízható és főleg halk. Nem akarok valami kopogós kulát venni, ha ez jönne be, használnék írógépet. Viccet félretéve, bárkinek valami, amit ajánlana? Természetesen numerikus billentyűzet, meg magyar kiosztás jó lenne, de ezen, meg a sima hááttérvilágításon kívül nincsenek nagy igényeim.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat