28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11834]
Miért akarnék koromsötét szobában gépelni? Arra való az asztali lámpa, ami a monitor mögül is tud világítani akár. De elég tenni egy világító valamit, ami aztán tükröződik a monitoron, meg a pofámba világít... hát, nem tudom, ez miért jó.

Dark Archon

Peace
Peace [28898]
"Világítás minek? Világítja a monitor." Az aztán igen! Tényleg tökéletesen elegendő ahhoz, hogy kényelmesen lásd és tudj gépelni koromsötét szobában.
Dark Archon
Dark Archon [11834]
Nekem Logitech Wave-em van évek óta. Világítás minek? Világítja a monitor.

Dark Archon

jawsika
jawsika [4149]
Tudtok ajánlani valami billentyűzetet 15-20k forint maximumig (kisebb lehet), amelyik strapabíró, megbízható és főleg halk. Nem akarok valami kopogós kulát venni, ha ez jönne be, használnék írógépet. Viccet félretéve, bárkinek valami, amit ajánlana? Természetesen numerikus billentyűzet, meg magyar kiosztás jó lenne, de ezen, meg a sima hááttérvilágításon kívül nincsenek nagy igényeim.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat