28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Baracklekvár
Baracklekvár [1795]
Valóban hasznos a háttérvilágítás, nekem már alapfeltétel, hogy legyen. Anélkül (a kb. töksötét szobában) pl. sosem találom el elsőre könnyen, hogy a nemnumerikus billentyűk közül melyik a 5-6-7-8 gomb...
Peace
Peace [28898]
Azt nem tudom mit akarsz és mit nem, én magamból indulok ki. Nekem azért kellett a háttérvilágítással rendelkező billentyűzet, mert ha tehetem, akkor be van sötétítve és nem akartam többet lámpát kapcsolgatni emiatt. Asztali lámpám nincs és soha nem is akartam. Nem tükröződik a monitorom és pláne nem világít a pofámba, mert éppen annyi fénye van, hogy kényelmesen lásd és tudj gépelni. Három fényereje van amúgy, amit állíthatsz. De ugye kinek mi. Én is hosszú évekig halogattam a megvásárlását, utólag már bánom, mert ritka hasznos funkció számomra.
Dark Archon
Dark Archon [11834]
Miért akarnék koromsötét szobában gépelni? Arra való az asztali lámpa, ami a monitor mögül is tud világítani akár. De elég tenni egy világító valamit, ami aztán tükröződik a monitoron, meg a pofámba világít... hát, nem tudom, ez miért jó.

Dark Archon

Peace
Peace [28898]
"Világítás minek? Világítja a monitor." Az aztán igen! Tényleg tökéletesen elegendő ahhoz, hogy kényelmesen lásd és tudj gépelni koromsötét szobában.
Dark Archon
Dark Archon [11834]
Nekem Logitech Wave-em van évek óta. Világítás minek? Világítja a monitor.

Dark Archon

jawsika
jawsika [4149]
Tudtok ajánlani valami billentyűzetet 15-20k forint maximumig (kisebb lehet), amelyik strapabíró, megbízható és főleg halk. Nem akarok valami kopogós kulát venni, ha ez jönne be, használnék írógépet. Viccet félretéve, bárkinek valami, amit ajánlana? Természetesen numerikus billentyűzet, meg magyar kiosztás jó lenne, de ezen, meg a sima hááttérvilágításon kívül nincsenek nagy igényeim.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat