28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga első benyomások [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
Igen, erről én is olvastam, és kétszer túrtam át a beállításokat, de nem találtam. Nekifutok még egyszer...

[szerkesztve] Nos, ezt a beállítást baromira elásták, de megvan, köszi.
subject17
subject17 [7050]
Nem néztem most pluszban utána, de úgy rémlik, az extrák között a játék elejétől fogva (külön unlockolás nélkül) át lehet váltani mumble módra és leváltani a full szinkront.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat