28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga első benyomások [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7048]
PC-n amúgy mennyire stabil a cucc?

Xboxra van meg, összesen kétszer játszottam, de a másodiknál majdnem elment a kedvem az egésztől, amire végre bejutottam a játékba.

Nem elég, hogy iszonyat sokáig tart eljutni a menüig, még a skip funkcióval is, utána a Continue bugos volt, és egy csillagos ég screenen állt minden.

Restart után pedig nem fogadott el semmit a "nyomj meg egy gombot a kontrolleren" screennél, kontroller újracsatlakoztatás után sem - újabb tíz évig tartó restart.

Ezek után pedig elkezdte nekem a title crawl-t nyomni, holott már a második pályán voltam (és azt is töltötte be)... Hibák nélkül is kurva sokáig tart betölteni egy pályát, nem értem, miért így kellett ezt.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat