28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Phaser
Phaser [231]
A hozzáadott kábelt is próbáltam az nem tudom milyen, de én vettem 1.4-est. Próbáltam mindkét kábellel mindkét portban. Sehogy sem jó. Nem kell ezekhez valami driver? Bár rákerestem nem dobott rá semmit szóval gondolom működnie kellene.

Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.

Sityi
Sityi [1641]
A hozzáadott kábellel próbálkozol? Komolyabb kijelzők érzékenyek a kábel minőségére, én is belefutottam itthon ilyen problémába (165 Hz-en nem akart működni, 120 volt a plafon - kiderült, a régi kábel csak DP 1.2-re volt hitelesítve, nekem meg 1.4 kellett, és azzal már jó lett).
Phaser
Phaser [231]
Amugy ha a HDMI kábelt dugom rá akkor a monitor menüjében az input választásnál szürkéről kékre vált a csatlakozó rajza. De ha a displayportot dugom rá az ugyanugy szürke marad.

Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.

Phaser
Phaser [231]
Semmi mást nem dugtam rá csak a monitort.

Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.

Dark Archon
Dark Archon [11834]
Gyanúsan más monitor vagy TV is a gépre lehet dugva, nem? Oda rakja a képet, mert az a csatlakozó előrébb van prioritásban.

Dark Archon

Phaser
Phaser [231]
Sziasztok! Vettem egy samsung g7 monitort. A gondom az, hogy hiába dugom rá a display portra azt irja, hogy nincs jel. Próbáltam másik kábellel, ugyanez a hiba. HDMI-vel eljut odáig mig elkezd tölteni a win 10 az ablak alatt pörögnek a pöttyök majd elmegy a kép és kiirja hogy nincs jel. Régi monitoromon csökkentett módba raktam a windowst, ha ugy inditom az uj monitoron akkor van kép de akkor is csak HDMI-n. Ha számit a videokártya egy 1650GTX.
Elöre is köszi ha valaki tud tanácsot adni.

Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.

Vissza

Fórumszabályzat