Driftet sem tapasztaltam, pedig elvileg arra is nagyon hajlamos. Én csak a rendkívül alacsony üzemidőn égek ki, semmi értelme így a vezeték nélküli mivoltának, hogy folyton kábelen lóg...
Azzal pedig én szarkazmus nélkül értek egyet, hogy ideje elengedni az előző generációt. Sosem lesz abból haladás, ha mindig mindennel ilyeneken töszörögnek. A problémás elérhetőség miatt nyilván spec. helyzet, de alapesetben egy lassan két éves gépről beszélünk, és alig-alig ugrott bárki, hogy kimondottan erre fejlesztve kihajtsa szépen a lehetőségeit.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
