28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Last of Us Part I teszt – Az új első rész [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7050]
Nálam szerencsére semmi ilyesmi, december óta gyűröm az egy darab kontrollerem... Mondjuk én nem teszem a kutya szájába. Driftet sem tapasztaltam, pedig elvileg arra is nagyon hajlamos. Én csak a rendkívül alacsony üzemidőn égek ki, semmi értelme így a vezeték nélküli mivoltának, hogy folyton kábelen lóg...

Azzal pedig én szarkazmus nélkül értek egyet, hogy ideje elengedni az előző generációt. Sosem lesz abból haladás, ha mindig mindennel ilyeneken töszörögnek. A problémás elérhetőség miatt nyilván spec. helyzet, de alapesetben egy lassan két éves gépről beszélünk, és alig-alig ugrott bárki, hogy kimondottan erre fejlesztve kihajtsa szépen a lehetőségeit.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Elbírná a PS4 ha már a 2. részt is kibírta...de ugye lassan ideje leszarni a 100+ misi PS4 felhasználót és inkább a büdösdrága elszaródó kontrolleres PS5 tolása van már a porondon úgy látom!

Viccen kívül már a 3. DualSense van nálunk mert 2-3 havonta szaródnak el!!!
Mellékesen megjegyzem, hogy ugyanitt a kutya szájából kihúzott PS3 konti a mai napig tökéletesen működik!!!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat