Hét hete játék közben elszált a videó kártya + az alaplapom is! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a tápegységem feszültség elleni védelemmel van ellátva akkor ezt mi okozhatta? A tápegység is elszált egyébként de direkt fesz meneteset vettem az iylenek elkerülése ellen.
Alaplapot már vettem, de amig nem tudok végleges biztonságos megoldást nem merek drága videókártyát használni ( csak az alaplapit, persze az nem jó játékra
)
Kérem a segítségetek abban, hogy ezt mi okozhatta? Illetve miylen tápegységet ajánlotok ha esetleg abban lehetett a biba forrása?
