28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars Jedi: Survivor



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Nem túl hosszú a penge egyes módban? Kb mintha Sephiroth 16 m-es kardjával hadonászna. Duplapengés spin attack után akkor jöhet az inquisitorok helikopterezése is (lényegében gliding).

Ha jól látom lesz egy minimális dismemberment. Nem is fejeket akartam levágni, de azért a végtag nyiszálás a filmekben is mindennapos dolog volt.
subject17
subject17 [7046]
Stance Overview

Továbbra is single blade párti vagyok. Ha nem lesznek túl nagy megkötések, valószínűleg azzal és crossguarddal fogom kb. az egészet lenyomni.

(Bár az 1:59-es földre pakolós kivégzés, meg 2:13-as spin azért elég erős érv a staff mellett is. )

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat