
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Star Wars Jedi: Survivor
És Greedo lőtt először!!! 

Sőt!
Darth Vader = Anakin Skywalker
Darth Vader = Anakin Skywalker
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
"Endgame esetében is pár set fotó alapján valaki visszafejtette, hogy tuti időutazás lesz"
Kösz a spoilert, b+!!!

Kösz a spoilert, b+!!!


Hát engem meg nemcsak ilyen ending szintű spoilerek zavarnak. Szeretném én átélni a journey-t egészében, így is belefutottam már valamibe tegnap (annak hatására kommenteltem), aminek amúgy ~örülök, de kurvára bosszant, hogy kontextus és buildup nélkül csak úgy megtudtam.
Nagyon szeretem Cal karakterét, nemcsak Disney SW-n belül kiemelkedő, hanem nekem simán overall kedvenc jedik között van (persze a childhood hero különdíja miatt OT Luke-ot azért nem előzi be
).
Film/sorozat leakereket is utálom. "XY spotted at YX set", aztán rendes hírportálok lehozzák szalagcímként, hát faszomat, nálam ez úgy megöli az értelmét a dolgoknak. Endgame esetében is pár set fotó alapján valaki visszafejtette, hogy tuti időutazás lesz - az ráadásul csak elmélet volt, nem fix leak/spoiler, de így is tök béna volt aztán moziban, ahogy tényleg kibontakozott, hogy arra fog épülni.
Nagyon szeretem Cal karakterét, nemcsak Disney SW-n belül kiemelkedő, hanem nekem simán overall kedvenc jedik között van (persze a childhood hero különdíja miatt OT Luke-ot azért nem előzi be
).
Film/sorozat leakereket is utálom. "XY spotted at YX set", aztán rendes hírportálok lehozzák szalagcímként, hát faszomat, nálam ez úgy megöli az értelmét a dolgoknak. Endgame esetében is pár set fotó alapján valaki visszafejtette, hogy tuti időutazás lesz - az ráadásul csak elmélet volt, nem fix leak/spoiler, de így is tök béna volt aztán moziban, ahogy tényleg kibontakozott, hogy arra fog épülni.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Engem igazából nem zavarnak a spoilerek, xy esetben külön megyek is utána, de azért nagyon nem mindegy, hogy én kattintok vagy váratlanul tolja az arcomba dolgot...
Mondjuk pillanatnyilag ötletem nincs mi lehetne fo vége kaliberű spoiler, milyen cameo/esemény lenne az ami nem csak üres sw fanservice érzését keltené. Empire epizódként bizonyos kisebb-nagyobb dolgokra számítok, mert hát trilógia közepe, dark times, miegymás, nyilván "kötelező"/lehet értelme dráma szempontjából dolgoknak (dathomir/Ilium rock bottom csak egy korhatárral feljebb).
Mondjuk pillanatnyilag ötletem nincs mi lehetne fo vége kaliberű spoiler, milyen cameo/esemény lenne az ami nem csak üres sw fanservice érzését keltené. Empire epizódként bizonyos kisebb-nagyobb dolgokra számítok, mert hát trilógia közepe, dark times, miegymás, nyilván "kötelező"/lehet értelme dráma szempontjából dolgoknak (dathomir/Ilium rock bottom csak egy korhatárral feljebb).
XS-en is hasonló méret kéne legyen, majd még megnézegetem...
Jah, az a bajom, hogy redditet is szoktam random görgetni kb. muscle memoryból, arról is le kell szoknom, YT-n is szoktam Fallen Order zenéket hallgatni, meg hát tényleg sehol nincs biztonságban az ember.
Nyilván ez nem akkora horderejű, mint mondjuk egy Avengers, de emlékszem, hogy Endgame idejében teljesen független cikkek alatt voltak belőle spoilerek bekommentelve.
Jah, az a bajom, hogy redditet is szoktam random görgetni kb. muscle memoryból, arról is le kell szoknom, YT-n is szoktam Fallen Order zenéket hallgatni, meg hát tényleg sehol nincs biztonságban az ember.
Nyilván ez nem akkora horderejű, mint mondjuk egy Avengers, de emlékszem, hogy Endgame idejében teljesen független cikkek alatt voltak belőle spoilerek bekommentelve.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Steam 128 gigát húz.
Vicces, hogy ezekkel a megnőtt játékméretekkel eljutottunk oda, hogy a preload is szinte már preorder bónusz...
YTt akkor le is zárom, algoritmus biztos bedobna valamit a trailerek megnézése után.
Vicces, hogy ezekkel a megnőtt játékméretekkel eljutottunk oda, hogy a preload is szinte már preorder bónusz...

YTt akkor le is zárom, algoritmus biztos bedobna valamit a trailerek megnézése után.

Él elvileg a preload. Nálam tölt 44 gigát xboxon, de úgy hallottam, Series X-en sokkal nagyobb kéne legyen, szóval fingom nincs. 

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]