Még jobban lelkesülök Dark Urge origin kapcsán! Bár látom már, hogy Larian race-shamingelni fog, hogy human karaktert indtok!
Nem tudom, hogy még DOS vagy már az EA BG során panaszkodott Swen, hogy milyen sok az ember PC, mikor mennyi izgalmas faj van!
Kaszt még kérdéses, EK jó lenne, csak lehet túl redundáns* Lae'zellel, szóval lehet pala vagy cleric, csak lehet nem lesz szimpi istenség. Annak még nem néztem utána, hogy paladinnak kell-e vallás, ugya 5Eben az Oath of Crown kifejezetten szekuláris, világi rendfenntartókat is takarhat.
*Bár max normálon fogom tolni, szóval nagy érvágást nem jelenthet valószínűleg, ha nem meta a csapat.
Man literally too angry to die