Nem számít hány éves az ember, fiatal kiskamasz még vagy már őszülő/ősz korban van: egy szülő elvesztése mindig a legfájdalmasabb dolgok közé tartozik.
Írtad, hogy nem keresed, nem ezért írtál, de mégis fogadd részvétemet
Gondolkodtam azon, hogy mennyire "jó ötlet", vagy ostobaság leírni, de... több időt töltöttem itt regisztrálva az életemből, mint amennyit nem, fórumtalálkozókon többetekkel is volt szerencsém megismerkedni, és jól esik bármi ismerős emlékbe kapaszkodni.
Ma délután öt órakor, édesanyám. Rák. 64 éves volt.
Nem részvétnyilvánításokat keresek, csak - nem tudom. Le szerettem volna írni.