Őszinte részvétem.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Gondolkodtam azon, hogy mennyire "jó ötlet", vagy ostobaság leírni, de... több időt töltöttem itt regisztrálva az életemből, mint amennyit nem, fórumtalálkozókon többetekkel is volt szerencsém megismerkedni, és jól esik bármi ismerős emlékbe kapaszkodni.
Ma délután öt órakor, édesanyám. Rák. 64 éves volt.
Nem részvétnyilvánításokat keresek, csak - nem tudom. Le szerettem volna írni.