28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

neumark
neumark [2882]
Fogadd őszinte részvétemet, fórumtárs!
Pras
Pras [5492]
Gondolkodtam azon, hogy mennyire "jó ötlet", vagy ostobaság leírni, de... több időt töltöttem itt regisztrálva az életemből, mint amennyit nem, fórumtalálkozókon többetekkel is volt szerencsém megismerkedni, és jól esik bármi ismerős emlékbe kapaszkodni.

Ma délután öt órakor, édesanyám. Rák. 64 éves volt.
Nem részvétnyilvánításokat keresek, csak - nem tudom. Le szerettem volna írni.

Vissza

Fórumszabályzat