28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

albundy
albundy [9]
Hala mindenkinek.
Én nem vagyok nagy rts fan -egyszer ültem le egy ilyen elé nem telt bele 2 perc még el sem indultam az egységeimmel máris szanaszéllyel lőttek.Viszont a swine-t végignyomtam mivel itt azért szabadon lehet gondolkodni(a játék leállítható)
Szerintem ebben alkottak a legnagyobbat a stormregionos skacok.Nem igaz ,hogy még senkinek sem jutott ez eszébe.
A panzers szerintem tuti lesz.
Hajrá

Vissza

Fórumszabályzat