Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Panzers Előzetes
Azért vállalták el mert úgy gondolták hogy meg tudják csinálni. Ez nem teljesen sikerült. Viszont Oscart sem az elsőfilmesek kapják meg. A következő sokkal jobb lesz.
Most, nem azért, hogy védjem a Platoon-t, -- én csak a demóval játszottam -- de azért talán van néhány érdekes dolog, amit egy újságban jelent meg.
A páják közti mentés hiánya a kiadó kérése volt. Ha olyan AI-t raktak volna be, mint ami a gépnek lett volna az AI fellülbírálások miatt egy nagy káosz lett volna az egész. -- mellesleg megjegyeznék két dolgot: 1: A Commandos-ból indultak ki, amiben szintúgy nem lőnek vissza; 2: Megjelent egy patch, amiben már visszalőnek --
Meg még jó pár dologgal kapcsolatban: Miverl a kiadó akarta úgy, hogy karácsonyra megjelenjen, ezért ennyit lehetet kihozni belőle. A játékot nem fejlesztették még egy éve sem. Mindössze a Haegemonia grafikus motorja ált rendelkezése (amit persze alapossan át kellet dolgozni) és kész. A Panzers készítésének idejéből még kb annyi idő van hátra [ha jól emléxem év vége a megjelenés.] mint ammennyi ideig a platoont fejlesztették.
Meg az újság összehasonlításképpen azt említi, hogy az Age of Mithology-nál csak a tesztelésre több idő volt, mint a platoon fejlesztésére.
Meg még sorolhatnám, de nem akarom leírni, nehogy gond legyen belőle. Ha valakit érdeke, akkor: Gamer Magazin. 2003/01. 34. oldal.
A Stormregionnak van még ideje fejleszteni még. Szóval további jó munkát a Panzers fejlesztéséhez!
A páják közti mentés hiánya a kiadó kérése volt. Ha olyan AI-t raktak volna be, mint ami a gépnek lett volna az AI fellülbírálások miatt egy nagy káosz lett volna az egész. -- mellesleg megjegyeznék két dolgot: 1: A Commandos-ból indultak ki, amiben szintúgy nem lőnek vissza; 2: Megjelent egy patch, amiben már visszalőnek --
Meg még jó pár dologgal kapcsolatban: Miverl a kiadó akarta úgy, hogy karácsonyra megjelenjen, ezért ennyit lehetet kihozni belőle. A játékot nem fejlesztették még egy éve sem. Mindössze a Haegemonia grafikus motorja ált rendelkezése (amit persze alapossan át kellet dolgozni) és kész. A Panzers készítésének idejéből még kb annyi idő van hátra [ha jól emléxem év vége a megjelenés.] mint ammennyi ideig a platoont fejlesztették.
Meg az újság összehasonlításképpen azt említi, hogy az Age of Mithology-nál csak a tesztelésre több idő volt, mint a platoon fejlesztésére.
Meg még sorolhatnám, de nem akarom leírni, nehogy gond legyen belőle. Ha valakit érdeke, akkor: Gamer Magazin. 2003/01. 34. oldal.
A Stormregionnak van még ideje fejleszteni még. Szóval további jó munkát a Panzers fejlesztéséhez!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]