28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Na kérem szépen.
A Tipp.ly-n indul a BL game.
Mi a hozzá röfennés?
Mindenesetre mondom, h hogy nézne ki.
1. Ez volt az EB csoportunk, ugyanitt lehet a BL-re tippelni. Vagy az van hogy marad ez a csopi név ( PlayDome EB'24, sajnos nem tudom átnevezni ) és akkor nem kéne újból elküldenem egy új csoportnévhez ( pl: PlayDome BL '24/25 ) a meghívókat ( a mail-etek meg van )
2. vagy az említett új csopi, és akkor tolom a meghívókat.
Amúgy lehet már tippelni.

Nekem tök mindegy melyik, h melyik verza legyen.
Ja, ha lenne új versenyző, akkor egyértelmű, h újat csinálok.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat