És így a játék harc terén nagyon könnyű volt, egyetlen jelentős kivétellel:
Sigrun sztori módban, maxra fejlesztve, tökéletesen opcionalizált fegyverzettel és páncélban is szárazon (Be)seggbekúr, nála muszáj odafigyelni és ésszel harcolni.

Én mindent láma szinten játszok.

Abszolút, alig pár mondatot tudok az előző részekről, ebbe pedig szerelmes* vagyok. (Azzal a kiegészítéssel, hogy amikor először elkezdtem, nem tetszett igazán, pár évvel később játszottam végig rendesen.)
* Művészeti téren, nyilván a harcrendszerrel, egyebekkel lehet vitatkozni, nekem n00b nehézségi szinten nem tűntek fel az esetleges gondok.
Minden előzmény nélkül a 2018-asba belevágni megéri? A régebbiek nincsenek pc-re, ez meg most akciós.
I wish I could have known about the view from halfway down