28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

Aribeth
Aribeth [2767]
És így a játék harc terén nagyon könnyű volt, egyetlen jelentős kivétellel:
Sigrun sztori módban, maxra fejlesztve, tökéletesen opcionalizált fegyverzettel és páncélban is szárazon (Be)seggbekúr, nála muszáj odafigyelni és ésszel harcolni.
Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Én mindent láma szinten játszok.
Aribeth
Aribeth [2767]
Abszolút, alig pár mondatot tudok az előző részekről, ebbe pedig szerelmes* vagyok. (Azzal a kiegészítéssel, hogy amikor először elkezdtem, nem tetszett igazán, pár évvel később játszottam végig rendesen.)

* Művészeti téren, nyilván a harcrendszerrel, egyebekkel lehet vitatkozni, nekem n00b nehézségi szinten nem tűntek fel az esetleges gondok.
david139
david139 [18716]
Minden előzmény nélkül a 2018-asba belevágni megéri? A régebbiek nincsenek pc-re, ez meg most akciós.

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat