Persze csak nem maradt abba a játék, Ricsivel egy-két hetente multiztunk.
Ez részben abból állt, hogy a lóhoz kötött helyszíneken (itt nincs értelme párban menni, mert multiban nem lehet Torrentet előhívni) képernyőmegosztáson néztem Ricsi játékát, és néha kiképzőőrmesteres stílusban (bocsi érte) instruáltam a kollégát, hogy merre menjen.

De nagyon jó volt, bejártunk a fél világot, hogy minél több fragment és revered spirit ash meglegyen, végigsettenkedtünk az Abyssal Woodsban, valamint az alapjátékban is pótoltuk az elmaradt küldetések és helyszínek egy részét, és közben több nagyobb bosszal is végeztünk.
Természetesen folyton a nyakunkra jártak az invaderek, ez a multi egyetlen nagy hátránya...
Messmer viszont hatalmas feladat volt, mert multiban ugye megnő az életereje. Legalább 25 alkalommal nekiugrottunk az elmúlt hónapokban, mindig újabb stratégiákat kipróbálva (igen, a git gudot is). Beszereztük és felfejlesztettük a gólemet, az nem jött be. Szereztünk vérzést okozó kardot, amire Messmer érzékeny, és a mimic kezébe nyomtuk, anno nekem ez vált be (a pajzsos-parrysre esküsznek még sokan, de az egyikünknek sem az erőssége). Nem egyszer már csak kevés hiányzott a köcsög életéből, de csak elpicsázott minket, és ekkor jött a megváltó gondolat: Ricsi képezze át magát részidős varázslónak.
Úgyhogy jött a "jó, mik is kellenek ehhez?" elmélkedés, hiszen nekem március-áprilisban indult az astrologer pályafutásom, a fene sem emlékezett már rá, miket csináltam anno. Úgyhogy indult Rennala staffjának beszerzésével, aztán a fejlesztéssel, nade ahhoz kellő mennyiségű alapanyag hiányában bell bearingek kellettek, akkor őket levadászni, utána meg kergethettük a legendás varázslatokat, mert a Stars of Ruins és a Comet Azur olvasztják az ellenfelek életerejét.
Végül ma valami negyedszeri próbálkozásra meglett, és büszke voltam magunkra, mert baromi jó ritmusban (x gyógyul, y üt, x áldást oszt és gyógyít, majd üt, aztán y lövöldöz) gyepáltuk a kígyós ficsúrt, továbbá ennyi próbálkozás után már az óriáskígyó odacsapásait is megtanultuk kikerülni.
De esküszöm, Messmernél nagyobb bosszúság az a rohadt körbe-körbe rohangálós Rauh Ruins, abban iszonyat el lehet keveredni egyedül és multiban is.
Végül Szent Rominát elsőre lenyomtuk, és legközelebb indulhat az Enir-Ilimes ipari szívás.

Radahnra kíváncsi leszek, vele még mindig nem tudtam végezni...